STROJNÍ ODDĚLENÍ


Zabýváme se především konstrukční činností. V sekci pracují trvale dva konstruktéři, využíváme širokou škálu kooperací.
V osobě Ing. Miroslava Nováka jsou do firmy přinášeny dlouholeté zkušenosti vývojového konstruktéra i zkušenosti technického ředitele, významného výrobce dílů pro přední světové automobilky.
Nejsme úzce specializovaní na určitý segment, naopak se cítíme silní při vývoji zařízení, která jsou i svou koncepcí unikátní.
V konstrukci našich zařízení často využíváme řadu pneumatických prvků s vlastním programovatelným elektronickým řízením. V oblasti řízení jsme schopni produkovat nadstandardní řízení díky úzkým vazbám se specializovaným subdodavatelem.

Vyvíjíme softwarová řešení integrující stroje do podnikové IT infrastruktury. Zajišťujeme sledování toku výrobků v celém procesu výroby včetně monitoringu pracovní výkonnosti. Dodáváme průmyslové stanoviště se softwarově řešenou kontrolou kvality a cejchování s centralizovanou evidencí změřených parametrů.

OBSAH ČINNOSTI

- konstrukce a výroba přípravků a jednoúčelových zařízení a strojů pro: montáž, dávkování, mazání, automatické seřizování, automatické upínání, více vřetenové vrtání, manipulaci a dopravu výrobků atd.
- vypracování technické dokumentace technologických zařízení pro firmy, které si realizaci zajišťují sami nebo pomocí jiných firem
- navrhování úprav nebo spolupráci při vývoji nových finálních výrobků pro firmy, které nemají vlastní konstrukci

- vývoj software průmyslové automatizace
- vývoj software integrující stroje napříč výrobním závodem
- vývoj software pro e-commerce

- poradenská činnost  

 

I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I
I


Copyright © 2012 Trien s.r.o. | Webdesign by Alien Studio